Najlepiej sprzedające się tonery w Lublinie

Niewiele osób wie, że z pośród wszystkich tonerów oferowanych dostępnych w sprzedaży tylko mały ułamek z nich spełnia wszystkie wymogi odnośnie jakości i wydajności. Nakazy UE są rygorystycznie ale w związku z chęcią dużego zarobku niekoniecznie przestrzegane. Nawet jeżeli proponowany toner został wyprodukowany przy zachowaniu parametrów bezpieczeństwa ISO9001 oraz ISO14001 ,to musimy jeszcze pamiętać że wydajność tonerów również powinna być testowana o czym świadczą certyfikaty ISO19798 dla drukujących na czarno i ISO24711 dla kolorów. Kolejną kwestią jest nagminne łamanie praw patentowych. Najcięższe w produkcji do podrobienia są tonery giganta światowego Hewlett-Packard, a co za tym idzie większość konfliktów opierających się o sąd toczy się właśnie z ich udziałem. Gra jest warta świeczki, bo chodzi o miliony dolarów jakie każdego roku traci korporacja, nie sprzedając wyrobów własnej produkcji. Chcąc uniknąć ewentualnych kar proponujemy tonery najszybciej rozwijającej się firmy z zamiennikami w Polsce. Tonery do drukarek Lublin w swojej ofercie mają tylko sprawdzone rozwiązania marki JetWorld. Stawiają na jakość przy zachowaniu niskiej ceny. Wszystkie produkty spełniają obowiązujące wymogi ,a co najważniejsze nie łamią praw patentowych są tzw. Patent free.

Niepowtarzalne pod względem wydajności.

Toner Lublin wprowadzając nowy toner do swojej oferty przeprowadzają niezbędne testy, które polegają na ciągłym wydruku 10 tonerów z jednaj partii na 10 różnych drukarkach. W przypadku gdy wszystkie przejdą kontrolną próbę i wydrukują odpowiednią ilość stron trafiają na półkę. Chcesz mieć pewność? Kupuj w tonery do drukarek lublin.

Posted on Oct 12, 2018

Zobacz wszystkie »
 • Starannie dobrany toner CE285A

  Posted on Nov 11, 2018

  Firmy które zajmują się rozpowszechnianiem eksploatacji do drukarek często mają do czynienia z bardzo wymagającymi klientami. Wszyscy jednak powinni wiedzieć jaką istotną rolę odgrywa drukowanie w dzisiejszych czasach. Dlatego stawiamy na sprawdzony produkt którym jest toner CE285A który przyczynia się do wysoko wydajnej pracy.

 • Najlepiej sprzedające się tonery w Lublinie

  Posted on Oct 12, 2018

  Niewiele osób wie, że z pośród wszystkich tonerów oferowanych dostępnych w sprzedaży tylko mały ułamek z nich spełnia wszystkie wymogi odnośnie jakości i wydajności. Nakazy UE są rygorystycznie ale w związku z chęcią dużego zarobku niekoniecznie przestrzegane. Nawet jeżeli proponowany toner został wyprodukowany przy zachowaniu.

 • Kochamy drukować to co piękne

  Posted on Sep 25, 2018

  Podobno małe rzeczy cieszą najbardziej więc pora zastanowić się nad zaletami produktów które swoją prostotą, skromnością i drobnym wykonaniem potrafią zaskoczyć i wywołać niekontrolowane emocje które nami kierują. Taki właśnie jest toner Samsung MLT-D116L który swoją delikatnością i skromnością we współpracy.

 • Czy zapytania ofertowe to przetargi?

  Posted on Aug 29, 2018

  Absolutnie i stanowczo odpowiadamy, że nie mimo że każdy chce mieć tanie tonery. Wiele osób w przedszkolach, szkołach i gminach żyje w błędzie i co chwile realizuje zapytania. Eksploatacja jest czymś co zużywamy w dłuższym okresie czasu, jeżeli często zmieniamy dostawcę w przypadku reklamacji ciężko jest dojść od kogo był trefny produkt.